Wszystkie zajęcia odbywają się po wcześniejszym uzgodnieniu z nauczycielem.

 

Lp.

PRZEDMIOT/NAZWA KOŁA

NAUCZYCIEL PROWADZĄCY

DZIEŃ

GODZINA

 

ZAJĘCIA PRZEDMIOTOWE

 

1.

Zajęcia edukacyjne z języka angielskiego - koło „ Do you speak English”

Justyna Jońska

poniedziałek

12.30 - 12.55

2.

Zajęcia edukacyjne

Justyna Jońska

piątek

12.10 - 12.55

3.

Zajęcia edukacyjne z języka angielskiego

Justyna Jońska

czwartek

11.00 - 11.30

4.

Zajęcia dydaktyczne-edukacja wczesnoszkolna „Myślę i liczę”

Małgorzata Kałużna

wtorek

10.15 - 11.00

5.

Zajęcia edukacyjne

Małgorzata Kałużna

poniedziałek

12.10 - 12.30

6.

Zajęcia edukacyjne

Małgorzata Kałużna

wtorek

11.15 - 12.00

7.

Zajęcia dydaktyczne z matematyki kl. IV

Barbara Kałużna

czwartek

07.30 - 08.15

8.

Koło Młodego Przedsiębiorcy

Alicja Kolenda/ Barbara Kałużna

poniedziałek

13.05 - 13.50

9.

Zajęcia opiekuńcze kl. I-III

Alicja Kolenda/ Barbara Kałużna

piątek

12.10 - 13.00

10.

Zajęcia dydaktyczne

 z języka polskiego -  kl. IV

Alicja Kolenda

poniedziałek

12.10 - 13.00

11.

Zajęcia opiekuńcze

 

Anna Świątkowska

poniedziałek

13.00 - 14.00

12.

Zajęcia opiekuńcze

Anna Świątkowska

 

wtorek

12.00 - 13.00

13.

Zajęcia świetlicowe

Anna Świątkowska

wtorek

 

13.00 - 14.00

14.

Zajęcia dydaktyczne – edukacja wczesnoszkolna „Kreatywne myślenie”

Anna Świątkowska

środa

11.15 - 12.00

15.

Zajęcia dodatkowe taneczno - wokalne

Anna Świątkowska

czwartek

 

11.15 - 12.00

16.

Zajęcia opiekuńcze

Beata Jabłońska

czwartek

12.10 - 13.05

17.

Zajęcia edukacyjno - artystyczne

Karolina Kominiarczyk

poniedziałek

13.00 – 14.00

18.

Zajęcia świetlicowe

Karolina Kominiarczyk

poniedziałek

14.00 – 15.00

19.

Zajęcia dodatkowe

Karolina Kominiarczyk

środa

13.00 – 14.00

20.

Zajęcia świetlicowe

Karolina Kominiarczyk

środa

14.00 – 15.00

21.

Zajęcia edukacyjno - artystyczne

Iwona Kominiarczyk

wtorek

13.00 – 14.00

22.

Zajęcia świetlicowe

Iwona Kominiarczyk

wtorek

14.00 – 15.00

23.

Zajęcia dodatkowe

Iwona Kominiarczyk

czwartek

13.00 – 14.00

24.

Zajęcia świetlicowe

Iwona Kominiarczyk

czwartek

14.00 – 15.00

25.

Zajęcia dodatkowe

Iwona Kominiarczyk

piątek

13.00 – 14.00

26.

Zajęcia świetlicowe

Iwona Kominiarczyk

piątek

14.00 – 15.00

 

ZAJĘCIA SPORTOWE

 

1.

SKS

Barbara Kałużna

poniedziałek

13.50-14.50

2.

SKS

Barbara Kałużna

wtorek

13.50-14.50

3.

Zajęcia ogólno sportowwe

Beata Jabłońska

piątek

13.05-13.55